Inteligentny garaż – chroń swój majątek!

Wjazd do garażu w nowoczesnym domu

Każdy z nas marzy o rozwiązaniach, które wspomogą nas w codziennych obowiązkach. Szybko, skutecznie, komfortowo – tego oczekujemy od najnowszych technologii Smart Home. Jeżeli zdecydowałeś się na budowę inteligentnego domu od podstaw nie pozwól sobie zapomnieć o jednym z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu – garażu. To pierwszy cel, jaki obierają sobie złodzieje. Nic dziwnego – zazwyczaj stosunkowo łatwo się do niego dostać i jest jednym z najmniej zabezpieczonych miejsc w całej posiadłości. Samochód, sprzęty domowe, drogie narzędzia – to wszystko jest dla nich na wyciągnięcie ręki. Nie ryzykuj!

 

Niezastąpione czujniki ruchu, dymu i zalania

Po pierwsze: postaw na bezpieczeństwo. Czujnik ruchu PIR ZigBee 3.0 – TUYA pozwoli Ci na stworzenie własnego systemu alarmowego opartego o aplikację TUYA oraz zaoferuje Ci możliwość skorzystania z wgranych i sprawdzonych automatyzacji tj. włączenie światła na 3 minuty po wykryciu ruchu. Alarm nie musi działać przez całą dobę – może się automatycznie załączać o ustalonych godzinach. W momencie, kiedy ruch zostanie wykryty, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój smartfon, abyś mógł szybko zareagować. W tym samym czasie zostaną wezwane odpowiednie służby. Czujniki zalania i dymu pomogą Ci uniknąć ogromnych zniszczeń w przypadku pożaru lub nadmiernego przecieku wody. Niebezpieczna sytuacja, która jest szybko wykryta, może być równie szybko opanowana. Masz kontrolę nad tym, co się dzieje – to największa zaleta Smart Home.

Niezawodny system kamer i wideofonów

Dzięki instalacji urządzeń wizyjnych możesz szybko zidentyfikować (obrazowo i głosowo) osoby znajdujące się w pobliżu garażu. Materiał jest rejestrowany – w razie potrzeby będziesz mógł go odtworzyć i skorzystać z nagrania. Nikt niepowołany nie będzie czuł się bezkarny.

Inteligentna brama garażowa

W pełni zautomatyzowana brama garażowa spełnia funkcje praktyczne i estetyczne. Oprócz atrakcyjnego wyglądu ma za zadanie ułatwić korzystanie z garażu oraz zapewnić mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Brama może zamykać i otwierać się o wyznaczonych porach lub w momencie, kiedy samochód będzie zbliżał się w jej stronę, natomiast zdalnie sterowane wejście pomoże Ci w sytuacji, kiedy np. zapomnisz kluczy. To tylko niektóre z naszych propozycji! Aby poznać całą naszą ofertę zapraszamy Cię do sklepu internetowego OnVe Home.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Smart.

Dodaj komentarz