Jaki sterownik do rolet zewnętrznych
wybrać? Poradnik

Zewnętrzne, brązowe rolety w domu

Pogoda szczególnie jesienią bywa zdradliwa. Nigdy nie wiesz, czy nagle nie rozpęta się ogromna burza. Ile razy w codziennej, porannej pogoni zapomniałeś o zamknięciu okna przed wyjściem do pracy? Możesz sterować swoimi żaluzjami lub roletami z dowolnego miejsca – wykorzystaj tę możliwość w swoim domu i ciesz się prostym, funkcjonalnym rozwiązaniem.

Pewnie myślisz sobie: „Nie potrzebuję takiego sterownika, to zbędna rzecz”. Ale czy na pewno? z procentową regulacją MOES WiFi+RF pozwoli Ci lepiej zadbać o swoją prywatność. Działa zarówno w przypadku rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jeżeli lubisz pracować w sterylnych, stałych warunkach – przy odpowiedniej ilości światła, bez wścibskich oczu sąsiadów – to nasz zestaw zewnętrznych sterowników do rolet będzie najlepszym wyborem.

Nie tylko możesz sterować nim za pomocą Wi-Fi z każdego miejsca na świecie, ale także reaguje na głos – nie musisz odrywać się od swoich obowiązków, żeby zapewnić sobie niezbędny komfort w ciągu dnia. Wystarczy, że powiesz „otwórz” lub „zamknij”, a system wykona całą pracę za Ciebie! W zestawie 2x sterownik do rolet z procentową regulacją MOES Zigbee+RF możesz dodatkowo ustawić timery, które w całości zautomatyzują otwieranie i zamykanie rolet o określonych porach w ciągu dnia lub w zależności od zewnętrznych warunków pogodowych.

Sterowniki do rolet QS-WIFI-C01, QS-ZIGBEE-C01 oraz MS-108WR, MS-108ZR posiadają takie same funkcjonalności w aplikacji (tj. timer czy sterowanie głosowe). Do sterowników MOES można dokupić pilot 1-kanałowy bądź 9-kanałowy i sterować roletami w sposób radiowy. Działa to na zasadzie pilota do telewizora, należy skierować pilot w stronę sparowanego sterownika z urządzeniem.

Produkty Zigbee to gwarancja jakości premium na rynku technologicznym. Wymagają do działania bramki, którą łączymy z Wi-Fi, natomiast kolejne urządzenia podłączone po protokole ZigBee jedynie podłączamy pod tą bramkę. Wszystko łączymy na aplikacji TUYA. Zestaw sterowników do rolet to tylko jedna z opcji, które uświetni Twój projekt Smart Home. Dzięki wyborowi urządzeń z jednej rodziny Zigbee masz pewność, że wszystkie automatyzacje będą działać bez zarzutu. Bardzo dobrze odnajdują się również w systemie Tuya. Większa płynność w sterowaniu równa się mniej ilości zużytej energii, a co za tym idzie – niższym rachunkom za prąd. Nie musisz się obawiać, że Twoja sieć Wi-Fi zostanie zapchana podczas pracy na home office – specjalne oprogramowanie umożliwia dostosowanie obciążenia sieci do jej aktualnych możliwości przepustowych. Niezawodność, szybkość działania, prosta obsługa – to atuty produktów Zigbee. Z nami możesz być bardziej SMART!

 

Dodaj komentarz