Wyświetlanie wszystkich wyników: 2


Alarmy Smart Home

Chcesz zatroszczyć się o bezpieczeństwo mieszkańców domu, a także zabezpieczyć cztery kąty przed intruzami w przypadku nieobecności domowników? Alarmy domowe bezprzewodowe to jedne z elementów systemu Smart Home, które wykryją każdy niebezpieczny ruch. Dzięki nim zyskujesz dostęp do poglądu z kamer monitoringu, a jednocześnie sprawdzisz stan wszystkich czujników. Przygotowane w ofercie urządzenia pomagają też w ochronie obiektów budowlanych znajdujących się na terenie posesji, a także firmy. Skorzystaj z naszych propozycji i miej czujne oko na własny dobytek.

Alarmy bezprzewodowe, czyli wygoda i bezpieczeństwo

Jak działa alarm Smart Home? Domowy i bezprzewodowy system bezpieczeństwa obsługuje się przy pomocy aplikacji mobilnej. Poprzez łączność WiFi, sygnał dźwiękowy informujący o potencjalnym niebezpieczeństwie jest włączany i wyłączany z dowolnej lokalizacji. Swobodnie można też zmieniać jego ustawienia zgodnie z własnymi potrzebami. Program użytkowy błyskawicznie poinformuje o wszystkich zdarzeniach, które dzieją się na terenie domu lub miejsca pracy. Dzięki temu umożliwia szybką interwencję w obliczu zagrożenia – osobistą lub przy pomocy odpowiednich służb bądź firmy ochroniarskiej.

Przekaz danych odbywa się w bezpieczny sposób, ponieważ są one szyfrowane. Użytkownicy domowych alarmów bezprzewodowych instalowanych w ramach systemu Smart Home pozostają wolni od zmartwień, że informacje trafią w niepowołane ręce. Konfiguracja oraz obsługa mobilnej aplikacji jest intuicyjna, dzięki czemu poradzą sobie z nią najwięksi technologiczni laicy. Samo urządzenie może posiadać mniej bądź bardziej rozbudowany zestaw czujników odpowiadających za detekcję ruchu oraz otwieranie i zamykanie drzwi i okien. Całość z łatwością dostosujesz do indywidualnych potrzeb.

Alarm Smart Home – co znajdziesz w zestawie?

W ofercie przygotowaliśmy alarmy domowe bezprzewodowe, które mają pojedyncze czujniki ruchu oraz otwarcia/zamknięcia okna i drzwi, a także w liczbie dwóch lub trzech. W zestawach znajdują się również dodatkowe piloty zdalnego sterowania i przede wszystkim – syrena z WiFi pełniąca funkcję centrali. To właśnie ona umożliwia sparowanie poszczególnych detektorów. Zawiera wbudowany akumulator, który w przypadku braku dostępu do prądu pozwala na pracę urządzenia do kilku godzin. Awaryjne źródło zasilania sprawia, że system alarmowy Smart Home zawsze będzie w pełni gotowości.

Bezprzewodowe alarmy domowe, przeznaczone również do zainstalowania w obiektach firmowych, miejscach użyteczności publicznej i nie tylko – skorzystaj z oferty sklepu ONVE HOME i zabezpiecz prywatne oraz wspólne mienie dzięki systemowi Smart Home.

Powiadom o dostepności Text