Wyświetlanie 1–21 z 28 wyników


Elementy wykonawcze inteligentnego domu

Sprzedajemy profesjonalne sterowniki do rolet i oświetlenia, a także nowoczesne alarmy bezprzewodowe. Nasza strona to miejsce, gdzie w konkurencyjnej cenie zamówisz elementy wykonawcze, jednostki centralne oraz moduły peryferyjne do zintegrowanego systemu Smart Home. To innowacyjna technologia, dzięki której Twoja przestrzeń do życia oraz pracy stanie się bardziej funkcjonalna, bezpieczniejsza i wygodniejsza. Zapoznaj się z katalogiem i wybierz nowoczesne, wysokiej jakości urządzenia.

Każdy oferowany przez nas sterownik i alarm bezprzewodowy działa samodzielnie – możesz zintegrować go z bramką Zigbee, która zbiera dane z czujników i ułatwia ich obsługę. Podzespoły do sterowania roletami czy oświetleniem w Twoim domu da się też obsługiwać z pomocą komend głosowych, korzystając z oprogramowania Google Home lub Amazon Alexa. Jako specjaliści z dziedziny rozwiązań typu Smart Home zapewniamy merytoryczną pomoc w trakcie wyboru akcesoriów – skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie w tym zakresie!

Alarmy bezprzewodowe i sterowniki

Jednym z popularniejszych urządzeń z naszego asortymentu, obok sterowników oświetlenia i rolet, są alarmy bezprzewodowe, które sprzedajemy w wielu wersjach. Zaopatrzone w czujniki ruchu zintegrujesz z aplikacją w swoim telefonie komórkowym, przez co w razie włamania do domu czy biura zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany. Jest to rozwiązanie tańsze niż klasyczny system alarmowy, a jego montaż i obsługa nie sprawi większego problemu niedoświadczonym osobom.

Podstawowym akcesorium w koncepcji Smart Home jest sterownik oświetlenia oraz rolet. Ten pierwszy pozwoli Ci zdalnie sterować poszczególnymi lampami w domu, a także regulować natężenie światła. Drugi natomiast możesz ustawić w taki sposób, aby codziennie rano budziły Cię promienie słońca, wpadające do sypialni poprzez okna, które automatycznie się odsłonią. Zapraszamy więc do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu. Mamy wszystkie rzeczy niezbędne do sterowania urządzenia Smart Home oraz alarmami bezprzewodowymi – wybierz potrzebne i zamów już dziś!

Powiadom o dostepności Text