Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


Inteligentne oświetlenie

Sposób zagospodarowania źródeł światła w domu może wpływać na komfort domowników, jak i również ich nastrój. Powszechnym obecnie rozwiązaniem jest inteligentne oświetlenie typu Smart Home. Tego typu technologia pozwala stworzyć rozmaite aranżacje świetlne budujące klimat na każdą okazję. Co więcej, podkreśla walory wizualne dowolnych pomieszczeń, a także tarasu, balkonu, ogrodu. Jedyne czego potrzebujesz do wykonania funkcjonalnego i wygodnego systemu to taśmy LED, lampki ambientowe i inne elementy generujące wielokolorowe światło, które są sterowane przy pomocy smartfona, a nawet własnego głosu. Zaufaj współczesnej technologii i skorzystaj z oferty naszego sklepu.

Nasze rozwiązania dla oświetlenia smart home

Znajdziesz w niej m.in. wspomniane inteligentne lampy ambientowe. Szereg kolorystycznych konfiguracji sprawia, że dzięki wielu kolorom światła o różnym nasyceniu wykreujesz unikalny klimat w pomieszczeniu, sprzyjający zabawie lub wypoczynkowi. Zwolennicy niestandardowych rozwiązań dla systemu oświetlenia Smart Home z pewnością zainteresują się możliwością zmian barw w rytm ulubionej muzyki. Ich obsługa wymaga dostępu do sieci WiFi, a także dedykowanej aplikacji mobilnej na telefony z Android lub iOS.

Montując inteligentne oświetlenie Smart Home, warto wybrać też taśmy LED. Nadają się do tworzenia rozbudowanych modułów o rozmaitych długościach wedle własnego uznania. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że bez wysiłku można je zainstalować w dowolnym miejscu. To ekologiczne rozwiązanie, ponieważ są pozbawione m.in. szkodliwej dla środowiska i człowieka rtęci. Nie należy zapominać o energooszczędności, która pozwala obniżyć koszty rachunków za energię elektryczną.

Pozostałe zalety inteligentnego oświetlenia

Poszczególne elementy inteligentnego oświetlenia w domu mogą być uzupełnieniem systemu bezpieczeństwa w konfiguracji Smart Home. Dzięki synchronizacji ze sprzętem alarmowym, lampy i taśmy LED zostają włączone automatycznie po uruchomieniu alarmu. To skuteczny sposób, aby symulować obecność domowników. Współpracują też z czujnikami ruchu. Światło gaśnie wówczas automatycznie po opuszczeniu danego pomieszczenia, co również przyczyni się do ograniczenia kosztów.

Oświetlenie Smart Home w Twoim domu – postaw na inteligentne i ekonomiczne rozwiązania, które uprzyjemnią codzienne życie i zwiększą komfort przebywania we własnych czterech kątach, a także w ogrodzie.

Powiadom o dostepności Text