Najnowsze rozwiązania technologiczne dla
domu – tego nie możesz przegapić!
Przewodnik krok po kroku

Mężczyzna siedzący w salonie trzyma laptop do zarządzania systemem smart home

Chcesz, aby Twój dom był bardziej SMART? Stawiasz na inteligentne, wygodne w użyciu rozwiązania? Dobrze trafiłeś – w sklepie ONVE HOME zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami w świecie elektroniki domowej. Chcemy przedstawić Ci najnowsze rozwiązania, które mogą sprawić, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem niż dotychczas. Zadbasz o komfort i prywatność – swoją i Twojej rodziny.

 

    1. Sterownik/głowica termostatyczna Zigbee TUYA 

Proste w obsłudze, stylowe kontrolowanie temperatury w swoim domu. Głowica termostatyczna Tomilake sprawi, że przestaniesz co chwilę przestawiać kaloryfer na odpowiedni poziom grzania. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie, aby ustawić idealną temperaturę w Twoim mieszkaniu – bez zbędnego wysiłku, szybko i efektywnie.

    2. Czujnik Obecności MOES Zigbee

Zadbaj o swój komfort już dziś! Czujnik obecności wykrywa ruch w danym pomieszczeniu i pozwala ustawić automatyzację dzięki której światło zostanie zapalone od razu po wykryciu kroków i zgaszone jak tylko ustaną. Nie musisz się też martwić, że światło zostanie wyłączone np. podczas kąpieli – czujnik obecności MOES Zigbee jest jeden z najbardziej dokładnych na rynku, dzięki czemu wykrywa nawet mikroruchy w danym pomieszczeniu lub przez cienkie ściany. Czułość wykrywania jest regulowana w aplikacji – masz nad nim pełną kontrolę. To najlepszy możliwy wybór!

    3. Uniwersalny sterownik do bram WiFi z czujnikiem stanu

Koniec z nadwyrężaniem kręgosłupa! Dzięki sterownikowi do bramy możesz ją otworzyć za pomocą jednego kliknięcia bez nadmiernego wysiłku. Przestaniesz tracić czas i cierpliwość na ciągłe zamykanie i otwieranie bramy wjazdowej i garażowej. Dzięki prostej w obsłudze aplikacji będziesz mógł w każdym momencie sprawdzić stan bramy z poziomu Twojego telefonu komórkowego – będziesz spokojny, że nikt niepowołany nie włamie się na posesję.

    4. Siłownik zaworu kulowego do wody/gazu Zigbee

Siłownik zaworu kulowego da Ci możliwość zdalnego sterowania zaworami gazu i wody z dowolnego miejsca na świecie za pomocą Twojego smartfona. Posiadając go w swoim domu będziesz pewien, że jest bezpieczny i masz pełną kontrolę nad zaworami w każdym momencie – nawet podczas wyjazdów służbowych czy wakacji.

 

Wybierz coś dla siebie! Na stronie internetowej naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci spać spokojnie. Patrz ze spokojem w przyszłość – postaw na inteligentny dom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Smart.

Dodaj komentarz