Smart Home – co kupić na start? Jak zacząć?

salon z systemem inteligentnego domu

Inteligentny dom to obecnie standard naszych czasów. Ma na celu nie tylko podniesienie komfortu naszego życia, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Nowoczesna technologia Smart Home jest jednorazową inwestycją, która również w wielu przypadkach pozwala nam zaoszczędzić. Największym wyzwaniem dla użytkownika będzie więc wybór odpowiedniego, solidnego sprzętu. Poznaj nasze TOP 1!


Dlaczego mam zainwestować w Smart Home?


Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą jesteśmy pewni, że docenisz rozwiązania, jakie niesie ze sobą Smart Home. Dzięki nim możesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i całego majątku nawet z drugiego końca świata! W OnVe Home wyposażysz się m.in. w systemy kamer, wideofonów i czujniki ruchu, które będą informować Cię o każdym podejrzanym zachowaniu w pobliżu Twojego domu. Dostaniesz automatyczne ostrzeżenie w postaci powiadomienia na telefonie, dzięki czemu będziesz mógł natychmiast to sprawdzić i odpowiednio zareagować! Osoby, które często podróżują, bardzo cenią sobie to udogodnienie.

Pomyślisz sobie: „No dobrze, ale… ja jestem przez cały rok na miejscu! Smart Home nie jest mi potrzebny!”. Jesteś tego pewien? Wyobraź sobie, że jest w stanie sterować wszystkimi urządzeniami Twoim domu za pomocą jednego kliknięcia! Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, którego ilości teraz nawet nie jesteś w stanie oszacować! Codzienne czynności staną się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W co zainwestować w pierwszej kolejności?

TOP 1 rozwiązania dla inteligentnego domu. Interfejs ZigBee

Wybierając sterowniki na Wi-Fi w znaczącym stopniu obciążamy sieć, co w efekcie doprowadzi do spowolnienia Internetu bądź braku możliwości ustawienia kolejnych adresów IP. Przeciętny router posiada możliwość podpięcia maksymalnie ok. 254 urządzeń, co biorąc pod uwagę ilość sprzętu wszystkich domowników jest dość marnym wynikiem. Aby urządzenianmogły działać bezproblemowo w każdych warunkach należałoby dokupić centralkę ZigBee, którą można nazwać swego rodzaju „routerem” – jest odpowiedzialna za rozsyłanie jedynie sieci ZigBee. Automatyzacje, które utworzymy, będą działać nawet wtedy, kiedy Wi-Fi będzie wyłączone. To najlepsza opcja na ułatwienie sobie życia jednym zakupem za zaledwie kilkanaście złotych!

Smart Home – rozwiązanie dla Ciebie!

Twój inteligentny dom może się rozwijać razem z Tobą! Nie musisz kupić wszystkiego w jednym czasie! Te drobne, regularne inwestycje zapewnią Ci oszczędności na kolejne lata. To wszystko jest na wyciągniecie ręki! OnVe Home dokonuje selekcji za Ciebie – wybieramy tylko sprawdzone i wielokrotnie przetestowane produkty. Korzystaj!

Inteligentny dom to obecnie standard naszych czasów. Ma na celu nie tylko podniesienie komfortu naszego życia, ale przede wszystkim bezpieczeństwa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Smart.

Dodaj komentarz