Wyświetlanie jednego wyniku


KAMERY WEWNĘTRZNE - monitoring Twojego domu

Każdy bezpieczny dom bez dwóch zdań wymaga wyposażenia w bezprzewodową kamerą. Tego rodzaju urządzenia uczynią Twój dom, czy też mieszkanie dużo bezpieczniejszym i przyczynią się do poczucia pełnej kontroli nad swoim dobytkiem. Łatwość komunikacji z urządzeniem poprzez wifi usprawni jego użycie i spowoduje, że korzystanie będzie przyjemne od pierwszego dnia. Kamera wewnętrzna zadba o Twoją posesję, a jeśli na jej terenie posiadasz szczególnie ważne dobra, bądź wartościowe przedmioty, warto przemyśleć wyposażenie swojego miejsca zamieszkania o kamerę monitorującą każdy centymetr w każdej sekundzie dnia i nocy.
Kamera wewnętrzna wolnostojąca powinna posiadać szereg funkcji, jak chociażby opcja obracania i zoomowania obrazu, kontrolowana za pomocą aplikacji Tuya. Niektóre kamery dodatkowo obsługują standard ONVIF, co pozwala na integrację z innymi systemami monitoringu. Dla wszystkich, którzy potrzebują kontroli nad swoją przestrzenią także w nocy, polecamy zaawansowany tryb nocny. Ciekawym rozwiązaniem będzie również automatyczna detekcja ruchu, czyli wykrywanie poprzez obiektyw aparatu każdego rodzaju ruchu. Pozostałe z funkcji kamery wewnętrznej Tuya to między innymi: Wbudowany mikrofon i głośnik – dwustronna komunikacja Obracana w dwóch płaszczyznach Obsługa kart pamięci do 128GB Automatyczne wysyłanie powiadomień do TUYA ,Smart Life Tryb prywatny Sterowanie głosowe Google Assistant, Alexa Zaawansowany Tryb nocny: pozwala on na dostrzeżenie większej ilości detali nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Zdalne sterowanie PTZ: w poziomie 355 stopni, w pionowej 80 stopni Inteligentne odtwarzanie nagrań z chmury lub karty. Komunikacja dwukierunkowa, która pozwala na komunikację z osobą przed kamerą. Ciekawym rozwiązaniem jest również tryb prywatny, dzięki któremu możemy wprowadzić kamerę w wybrany przez siebie tryb uśpienia. Wszelkie zadania, które chcemy oddelegować naszej kamerze, możemy wypowiedzieć poprzez komendy głosowe. Jest to możliwe dzięki Google Assistant lub Alexa, a przykładowe komendy brzmią:
Alexa: Alexa, pokaż mi kamerę w sypialni. Google Assistant: Ok Google, Pokaż mi kamerę w Salonie
Urządzenie do monitoringu marki Tuya to wydajne i bezkonkurencyjne urządzenie zapewniające pełne bezpieczeństwo gdziekolwiek go nie zainstalujesz. Świetną jakość obrazu zapewnia kamera, która pozwala na rejestrowanie wideo w jakości Full HD 1080 2 MP. Dodatkowo sprzęt oferuje nam bezprzewodową łączność WiFi, co umożliwia jej łatwe i szybkie podłączenie do sieci bezprzewodowej.