Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sterowniki rolet WI-FI

Pomyślałbyś, że za pomocą jednego kliknięcia w smartfonie możesz zasłonić swoje rolety? Szerokie zastosowanie technologii sterowników dotarło również do naszych okien. Te zyskujące na popularności rozwiązania pomogą Ci teraz na dostosowanie ilości światła wpadającego do mieszkania dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Oczywiście opcja to działa nawet w znacznej odległości, mało tego, ma funkcję sterowania głosem. Jednym z wymagań prawidłowego działania niektórych sterowników jest sprzęt o nazwie Zigbee, czyli specjalna bramka LAN lub bramka bezprzewodowa. Wszystkie potrzebne sprzęty dostępne są już teraz pod tym adresem.


Sterownik do rolet wi-fi - poczuj komfort w swoim domu

Twój inteligentny dom tylko czeka na kolejną automatyzację! Sterowniki do rolet wi-fi bez problemu zamontujesz w kilka chwil w miejscu standardowego przełącznika. Żaden deszcz, śnieg, grad czy odbijające się w telewizorze słońce nie będzie już więcej problemem, z którym nie poradzisz sobie z wysokości kanapy. Do niektórych sterowników potrzebna jest specjalna bramka Zigbee, pozwalająca pracować roletom nawet bez użycia wi-fi. Twój dom staje się więc coraz bardziej samowystarczalny. Sterowniki do rolet elektrycznych pozwalają na zdalne konfigurowanie pracy rolet również przy pomocy własnych scenariuszy. Indywidualnie ustalasz poziom opuszczenia rolet, planujesz dokładną godzinę, kiedy mają wpuszczać więcej promieni słonecznych, a w których chronić Twoje okna przed gorszą pogodą. W dedykowanej aplikacji Tuya Smart Life możesz dostosować te funkcje, tak by reagowały opuszczeniem lub podnoszeniem rolet pod wpływem zmieniającej się temperatury. Zareagują też przy zwiększających się opadach. Dzięki takim rozwiązaniom już nigdy nie będziesz się martwić o własne okna. Wyposażając się w uniwersalne sterowniki wi-fi, warto pomyśleć również o specjalnym pilocie, dzięki któremu obsługa rolet będzie jeszcze sprawniejsza. Dedykowany pilot można połączyć z urządzeniami obsługującymi częstotliwość RF 433.92MHz. Sprawdź z jakimi sterownikami kompatybilny jest konkretny pilot i wyposaż się w najlepsze produkty.

Sterowniki wi-fi do rolet - wygoda, na którą zasługujesz

Używając aplikacji Tuya Smart Life podyktujesz swoim roletom co mają zrobić nawet poleceniem głosowym. Każda z rolet może działać niezależnie od siebie. Minimalne zużycie prądu, szybka instalacja, korzystna cena i pełna automatyzacja. To niewątpliwie największe plusy tych inteligentnych produktów, jakimi są sterowniki do rolet wi-fi. Jeśli marzysz o większym bezpieczeństwie, spokoju i komforcie życie we własnym domu, wybór sterowników wi-fi wydaje się naturalnym wyborem.