Wyświetlanie wszystkich wyników: 13


Chcesz zadbać o stałą temperaturę w swoim miejscu zamieszkania? Dowiedz się jaka temperatura i wilgotność panuje w domu pod Twoją nieobecność dzięki czujnikowi temperatury Zigbee. Dzięki Zigbee nie zapchasz swojej sieci wi-fi. Wyjątkowa technologia łączności to przede wszystkim niezawodność i niskie zużycie energii. Z szeregu atutów inteligentnych czujników można wyróżnić zapis danych na przestrzeni roku, zarówno jeśli chodzi o temperaturę, jak i o wilgotność. Zakres wykrywania temperatury to -20 do + 60 stopni Celcjusza. Zakres wykrywania wilgotności to natomiast 0 – 100% wilgotności względnej. W ofercie Onvehome znajdują się również inne inteligentne czujniki. Czujniki stanu drzwi i okien przekazują informacje o otwarciu bądź zamknięciu oraz wykrywają ruch, a czujniki zalania odpowiadają za kontrolowanie poziomu lub podaży wody.

Czujniki temperatury wi-fi

Sensory temperatury wi-fi pozwalają sprawować władzę nad temperaturą i wilgotnością z poziomu smartfona, niezależnie od odległości do miejsca, w którym został zainstalowany czujnik. Inteligentne czujniki temperatury zostały zaprojektowane w ten sposób, że mogą wyłączyć działanie danego urządzenia po przekroczeniu ustalonej temperatury bądź wilgotności. Wyjątkowa Topologia Mesh zastosowana w czujnikach temperatury i wilgotności to technologia, dzięki której urządzenia działają na zasadzie satelity i współpracują ze sobą. Amatorom statystyk z pewnością przypadnie do gustu opcja historii pomiarów. Dowiemy się z nich, jaka temperatura i wilgotność panowała w naszym mieszkaniu w dłuższej perspektywie. Uniwersalność i optymalizacje zapewnia pełna integracja z Amazon Alexa i Google Assistant. Aplikacje można powiązać z Google Home, a komendą, z której powinniśmy skorzystać jest: Okey Google, jaka jest temperatura w środku?

Czujniki temperatury i wilgotności wi-fi

Czujniki wilgotności powiadomią nas o panującej nas wilgoci. Warto wiedzieć, że wilgoć to tak naprawdę para wodna w powietrzu, która najczęściej dostaje się do mieszkania z powietrzem. Bywa, że wilgoć powstaje również w wyniku działania człowieka. W sytuacjach nadmiernej wilgotności powietrza szybko rozwijają się roztocza, mogą pojawić się również grzyby i pleśń. Taka sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna dla osób z wrażliwym układem oddechowym, w tym dzieci. Problemy oddechowe oraz pogorszone samopoczucie to najczęstsze objawy podwyższonej wilgotności. Chcesz przejąć kontrolę nad wilgotnością w swoim mieszkaniu, garażu, hali produkcyjnej czy siłowni? Jeśli chcesz zadbać o warunki w więcej niż jednym miejscu, bez problemu połączysz ze sobą czujniki do jednej aplikacji. Sensory połączą się z darmową aplikacją Tuya lub Smart life za pośrednictwem sieci wi-fi, a Ty będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem i pełnią kontroli.