Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sterowniki do oświetlenia

Sterowniki do oświetlenia wi-fi, czyli inteligentne rozwiązanie, które z pewnością sprawdzi się zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w biurze. Automatyka domowych sprzętów to nowatorskie, lecz coraz częściej stosowane rozwiązanie. Jeśli jesteś w trakcie urządzania, remontu lub po prostu interesujesz się nowinkami i chcesz być na czasie, warto sprawdzić poszczególne elementy wykonawcze, dzięki którym twój dom już zawsze będzie myślał jak Ty.


Sterownik oświetlenia wi-fi - niezawodność i wygoda

Późna pora po pracy, mrok za oknem, a włączone światło stwarza pozory popołudniowej godziny? Ty jednak kolejny raz przeciągasz swój wieczór przy sztucznym oświetleniu. Wiadomo bowiem, że im większe zmęczenie leżącego, tym światło bardziej irytujące, a odległość od włącznika większa. Istnieje jednak zbyt wiele badań potwierdzających korzyści płynące z wcześniejszego zasypiania, by je lekceważyć. Niezwykłym usprawnieniem w sytuacji opisanej wyżej, może być sterownik do oświetlenia. Wyposażając się w dopuszkowy model sterownika, wystarczy wyłącznie telefon, którym za pomocą wi-fi połączysz się ze swoim włącznikiem światła. Będziesz wtedy sterować nim z dowolnego miejsca w swoim domu bądź mieszkaniu. Sterowniki dodatkowo posiadają funkcje timera i harmonogramu, czyli mogą zadziałać o zaplanowanym przez nas samych czasie. Brzmi obiecująco? W te nowatorskie, usprawniające codzienne życie i bezpieczeństwo sprzęty, możesz zaopatrzyć się tutaj.

Sterownik oświetlenia - poczuj kontrolę w swoim domu

Inteligentne domy pozwalają poczuć pełną władzę nad działaniem naszych sprzętów. Sterownik do światła może mieścić się w puszce końcowej za włącznikiem, w gniazdku sieciowym, lub w dowolnym urządzeniu elektrycznym. Niektóre ze sterowników potrzebują dodatkowych bramek Zigbee, które przyspieszają reakcje urządzenia, zapewniają mniejsze zużycie energii oraz funkcjonują nawet bez użycia wi-fi. Poszczególne rodzaje sterowników pozwalają operować lampami za pomocą włącznika, ale obsługują także taśmy LED. Zarówno jeśli chodzi o te jednokolorowe, jak i RGBW+CCT. Są również kompatybilne z Amazon Alexa i Google Assistant, co pozwala sterować oświetleniem tylko za pomocą własnego głosu. Sterowniki przeznaczone do taśm LED oferują kontrolę nad nawet 16 milionami kolorów RGB, jak i swobodne przechodzenie barw z jednej w drugą. Kolejną funkcją jest dostosowanie jasności lampy, jak również pełna synchronizacja z grająca właśnie muzyką. A to wszystko sterowane bezpłatną aplikacją TUYA.