Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Systemy alarmowe


Bezprzewodowe alarmy wi-fi sprawią, że przestaniesz martwić się o swoją własność prywatną. Mając taki sprzęt na wyposażeniu przestaniesz martwić się włamaniem, a gdy zdarzy się wyjazd będziesz sprawował pełną kontrolę bezpieczeństwa z poziomu smartfona, podłączonego oczywiście do sieci. Specjalne czujniki otwarcia natychmiastowo ostrzegą Cię, gdy tylko drzwi domu bądź mieszkania zostaną otwarte. Jeśli zdarzy się kilkugodzinna przerwa w dostawie prądu, specjalny akumulator pozwoli na 6 godzin pracy bez stałego źródła energii.

Alarmy bezprzewodowe - bezpieczeństwo w Twoim domu

Urządzenia alarmujące to podstawa w kontekście zabezpieczenia własnej posiadłości. Nie tylko zapewniają nam spokój ale również dają możliwość większej kontroli nad tym, co aktualnie dzieje się w zabezpieczanej przez nas posesji. Powiadomienia są wysyłane bowiem bezpośrednio po wykryciu ruchu oraz zmianie pozycji, w jakiej znajdują drzwi. Usprawnieniem działania czujników alarmowych jest możliwość połączenia ich z routerami mobilnymi. Dzięki aplikacji TUYA Smartlife, oprzyrządowanie alarmowe bez problemu połączysz z innymi sprzętami smart home, tak aby współpracowały one ze sobą. Chodzi tutaj o inteligentne scenariusze, dzięki którym przykładowo: aktywacja czujnika alarmowego sprawi, że zostanie włączone nagrywanie wzrost temperatury lub dymu włączy alarmowanie Czujka alarmowa wykorzystuje kontaktron, czyli elementy stykowe, czułe na zewnętrzne pole magnetyczne. Pozwalają one wykryć, a następnie powiadomić nas o otwarciu drzwi, okna. Kontaktron zamontowany na skrzydle okna lub drzwi, drogą radiową powiadomi nas o ruchu obserwowanej powierzchni. W zestawie z alarmem bezprzewodowym dostajemy również pilot, odpowiadający za rozbrajanie, uzbrajanie oraz uruchamianie alarmu, gdy zdecydujemy się to zrobić ręcznie.

Bezprzewodowe alarmy do Twojego mieszkania

Integralną częścią czujników jest oczywiście ich syrena. Zawarte w zestawie czujki to PIR - czyli pasywny czujnik podczerwieni wykrywający ruch oraz czujnik drzwi. Czujnik podczerwieni umożliwia wykrycie ruchu w pomieszczeniach. Wykrywanie ruchu opiera się na bardzo precyzyjnym pomiarze temperatury. Informacja o detekcji przekazywana jest drogą radiową. Do syreny parujemy również maksymalnie 8 pilotów (w zestawie z czujnikiem alarmowym znajduje się jeden pilot). Odgłos syreny jest donośny i dopóki nie mieszkasz w ogromnej willi, powinien być słyszalny w całym domu. Wraz z uruchomieniem alarmu dostajesz również powiadomienie na telefon oraz sygnały LED. Jest to dobra alternatywa powiadamiania chociażby w przypadku, gdy ma się na uszach słuchawki z bardzo głośną muzyką. Syrenę należy zasilić napięciem 5V. W zestawie alarmującym zawiera się przewód micro USB oraz ładowarka. Akumulator służy jedynie jako bank energii w nagłych przypadkach przerw w dostawie prądu. Dodatkowo syrena posiada alarm przeciw wyjęciu jej z uchwytu. Kiedy zmieni się jej pozycję, alarm również się uaktywnia, by nas o tym poinformować.